eTablica

Zaloguj się do systemu eTablica

Innowacyjny system "eTablica" przeznaczony jest do obsługi płatności podczas korzystania parkingów. System składa się z aplikacji mobilnej oraz systemu dedykowanych urządzeń do rozpoznawania tablic rejestracyjnych samochodów wjeżdżających oraz wyjeżdżających z konkretnego terenu, celem naliczenia odpowiedniej kwoty za skorzystanie z usługi parkowania.

Istotą usługi jest wprowadzenie bezgotówkowej formy opłaty za parkowanie za pomocą aplikacji na telefonie komórkowym. System nie wymaga instalacji okablowania, za wyjątkiem zasilania. Dzięki indywidualnemu kontu przypisanego do tablicy rejestracyjnej, możliwe jest szybkie dokonanie zapłaty za parking, a należność trafia do właściciela parkingu. Dodatkowo e-usługa oferuje urządzenie dedykowane w postaci wydajnej kamery do rozpoznawania numerów rejestracyjnych pojazdów, która współpracuje z aplikacją na telefon komórkowy.

Koszt instalacji - ustalany indywidualnie uzależniony od ilości i typu zastosowanych urządzeń do rozpoznawania numerów rejestracyjnych.

Koszt urządzenia do rozpoznawania numerów rejestracyjnych - zależna od konfiguracji sprzętowej od 1500 do 3500 netto.

Abonament roczny netto za korzystanie z systemu:
250 zł/miesiąc - dla systemów do sześciu urządzeń rozpoznawania tablic rejestracyjnych
400 zł/miesiąc - dla systemów do dwunastu urządzeń rozpoznawania tablic rejestracyjnych
Przy większych systemach ceny ustalane indywidualnie

Zamówienia oraz zapytania należy kierować na adres zamowienia@e-infinisystems.pl.